Lancering van de Praktijkgids Medische Informatietechnologie

Op dinsdag 12 maart heeft op de Zorg&ICT beurs de uitreiking plaatsgevonden van het eerste (symbolische) exemplaar van de Praktijkgids Medische Informatietechnologie aan minister Bruno Bruins. Henk Imming (VZI) heeft de overhandiging gedaan namens de werkgroep die de praktijkgids heeft geschreven (foto1). De Praktijkgids is een initiatief van de Koepel Medische Technologie, waar van elke deelnemende vereniging een bestuurlijke afvaardiging aanwezig was (foto2). Namens de NVKF waren Vera Lagerburg (auteur), Job Gutteling (hoofdredacteur MT integraal) en Lieke Poot (voorzitter NVKF) aanwezig. De praktijkgids geeft een handreiking aan gebruikers om veilig medische informatietechnologie te implementeren, en hiermee de razendsnelle innovaties die op dit vlak plaatsvinden mogelijk te maken. De praktijkgids is te vinden op www.mtintegraal.nl. Daar is ook een verdere toelichting geschreven door Dagmar Rosenbrand (NVKI) te vinden.